خدمات یک غرفه ساز به کارفرما

غرفه ساز حرفه ای

در این مقاله قصد داریم به خدمات یک غرفه ساز به کارفرما بپردازیم ، یک مجموعه غرفه ساز خوب باید حداقل این 7 ویژگی رو داشته باشه تا بتونیم اون مجموعه رو در لیست غرفه ساز های خوب وارد کنیم.

 

1- نیاز سنجی و تحلیل کارفرما:

غرفه ساز و مجموعه ی غرفه ساز در ابتدا باید کسب و کار کارفرما رو تحلیل و بررسی کند ، در غیر اینصورت ، “آقای مدیر” توی نمایشگاه شرکت نکنی به نفعته ، “غرفه ساز عزیز” ، با ابن کار یعنی عدم تحلیل کسب و کار کارفرما رزومه کاریتو خراب نکن. بذارید واضح تر بگم یک مجموعه ای رو در نظر بگیرید که محصول نداره و خدمت یا خدمات ارائه میده یا اگر محصولی داره نمیتونه اونو با خودش به نمایشگاه بیاره ، مثلا شرکت نفتی ها یا پالایشگاه ها ، خب این یک موضوع بدیهیه که این غرفه نیاز به استند نمایش محصول و ویترین نداره و بیشتر به لایت باکس ، تی وی ، ویدئو وال ، و طح های گرافیکی داخل غرفه نیاز داره . برعکس همین مساله هم وجود داره ، یک مجموعه ای که به طور مثال تولید لوازم تحریر انجام میده رو در نظر بگیرید ، این غرفه به لایت باکس یا تی وی های آنچنانی نیاز ندارد و بیشتر به استند نمایش محصول و ویترین نیاز داره تا محصولاتش رو به صورت فیزیکی به مشتری یا بازدید کننده نمایش بده .
پس حواستون باشه غرفه ساز کسب و کارتونو تحلیل کنه و طبق نیاز و خواسته ات غرفه رو طراحی و پس از اون اجرا کنه .

برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

 

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما ، لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

2- طرح سه بعدی از تمام زوایای غرفه: (3d render)

امروزِ روز دیگه فکر نمیکنم مجموعه غرفه سازی باشه که به صورت دستی ، اسکیس طرحش رو به کارفرما ارائه بده. حتما از غرفه ساز طرح سه بعدی (3d render) دریافت کنید و تمام زوایای غرفه ، تمام نما ها و تمام جزییات رو به دقت مشاهده و بررسی بکنید و پس از اون به غرفه ساز تایید نهایی رو بدید.
اما اگر غرفه سازی این مورد رو نتونست براتون فراهم بکنه پیشنهاد میکنم همونجا باهاش خداحافظی بکنید.

برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

 

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما ، لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

3- ادیت نامحدود طرح تا رضایت کارفرما:

خیلی رک و ساده بخوام بگم ، غرفه ساز تا زمانی که کارفرما نیاز به ادیت در طرحش داره باید طرحش رو ادیت کنه ، تا به خواسته اش نرسیده تا به هدف نرسیده باید ادیت پی دی پی انجام بشه. جالبه بدونید هستند غرفه ساز هایی که محدودیت تعیین میکنن ، مثلا 5 ادیت بیشتر انجام نمیدن یا 10 رندر از غرفه بهتون تحویل نمیدن.

 

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما ، لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

4-ساخت ، نظافت و تحویل غرفه

بعد از گذروندن 3 مرحله قبل سراغ اصل ماجرا میریم ، یعنی ساخت غرفه نمایشگاه . لطفا و خواهشا کیفیت رو فراموش نکنید برای کار طوری دل بسونید که انگار غرفه خودتون رو دارید میسازید. کارفرما فردیست باهوش متوجه میشه و موقع تصویه حساب جبران میکنه. خب حالا که تا اینجای راه رو با تمام سختیاش اومدید چرا یه غرفه ای میسازید که حتی ذره ای هم شبیه طرح نیست! اختلاف 5الی10 درصد توی ایران با این تجهیزات غرفه سازی که خیلی از کشور های دیگه عقب مونده منطقی و قابل پذیرشه ، اما اختلاف فاحش نه!
پس مدیر عزیز شما هم در تایید نهایی به غرفه ساز دقت کنید تا غرفه تون با طرح اختلاف زیادی نداشته باشه.
بعد از اتمام ساخت و تایید کارفرما کار میرسه به نظافت غرفه که حتما شب قبل از افتتاحیه و شرع نمایشگاه انجام بشه ! چرا ؟ چون این کار برای روز افتتاحیه نمایشگاه مناسب نیست و شما تنها 4 روز زمان دارید تا با مشتری ها و بازدیدکنندگان نمایشگاه ارتباط برقرار کنید و قرارداد ببندید ، پس زمان رو از دست ندید و هر کاری رو در زمان خودش انجام بدید.
و اما تحویل غرفه موردی که میخوام بهتون بگم موردیه که شاید بهش طوری که باید توجه نمیشه و اهمیت بالایی در مراحل غرفه سازی داره. اون مورد تعیین زمان تحویل غرفه در قرارداد هست ، “کارفرمای عزیز” لطفا به این مورد توجه کنید و حتما ساعت دقیق تحویل غرفه رو در قراردادمشخص کنید تا به مشکل برنخورید . چون یکسری از شرکت کننده هابرای چیدمان محصولاتشون مثل مبل ، لوستر ، فرش و… به زمان زیادی نیاز دارن و باید طبق چارت و برنامه غرفه رو تحویل بگیرن .

 

لیست غرفه ساز های خوب

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما ، لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

5- پشتیبانی در زمان برگزاری نمایشگاه :

فرض کنید توی غرفه نشستید و یک آن پرژکتور بالای سرتون میسوزه ! خب این مساله یه موردیه که احتمال داره اتفاق بیوفته و برای این مورد مقصری وجود نداره . اما غرفه ساز حرفه ای ، کسیه که در زمان برگزاری نمایشگاه آنلاین باشه و پاسخگوی تماس کارفرما باشه . متاسفانه یکسری از غرفه سازها ، غرفه رو زمانی که تحویل میدن تلفن همراهشون رو خاموش میکنن و دیگر پاسخگوی تماس کارفرما نیستند. باید زمانی که اینطور مسائل پیش می آید در کتر از حداقل یک ساعت خودشون رو به نمایشگاه و غرفه برسونن و مورد پیش اومده رو برطرف کنند.

 

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما

لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

6- تخریب غرفه نمایشگاهی

خب نمایشگاه هم با تمام خوبی ها و بدی ها تموم شده و در بلندگوی سالن اعلام میکنن ، فردا راس ساعت مثلا 10 درب سالن ها باز میشه و شما میتونید وسایلتون رو تخلیه کنید و غرفه رو تخریب کنید . پیشنهاد میکنم اگر میخواید وسایلتون در شلوغی نمایشگاه مفقود یا آسیب نبینه راس ساعت اعلام شده جلوی درب سالن باشید و وسایل رو خارج کنید . غرفه سازها هم همینطور به موقع در نمایشگاه حضور داشته باشند تا خدایی نکرده سرمایه و تجهیزاتشون مفقود نشه و آسیب نبینه.

 

لیست غرفه ساز های خوب

خدمات یک غرفه ساز به کارفرما ، لیست غرفه ساز های خوب ، برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟

7- مشاوره دلی و رایگان :

موردی که به نظر من از تمام مراحل فوق حائز اهمیت تر هست این مورده ! فروشنده ی خوب کسیه که مشاور خوبی باشه و تنها به فکر فروش محصول و یا خدمتش نباشه ، باید وقت بذاره و دل بسوزونه و پروژه و غرفه رو برای خودش بدون و با رعایت مراحل فوق بسازه. کارفرما فردیست باهوش ، متوجه میشه و بعد پیمانکار منتخب رو انتخاب میکنه . بعضی وقتها پیش میاد که غرفه ساز متوجه مساله نمیشه و سردرگم هست ، شما به عنوان شماور باید با حوصله تمام موارد رو بهش توضیح بدی و مساله رو حل کنی.

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*